See English Version

  مهلت ارسال مقالات به همایش بین‌المللی «غذای طیب» تا پایان اردیبهشت 1401 تمدید شد


  مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش بین‌المللی «غذای طیب» تا پایان اردیبشهت سال 1401 تمدید شد.

   

  به گزارش روابط عمومی کنفرانس بین‌المللی «غذای طیب»، با توجه به استقبال و درخواست اندیشمندان و پژوهشگران علوم غذایی مهلت ارسال آثار و مقالات به دبیرخانه همایش بین‌المللی «غذای طیب» تمدید شد  و متقاضیان تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارند، آثار و مقالات خود را در محورهای مختلف از جمله پژوهش‌های غذای طیب، شریعت و غذای طیب، اقتصاد غذای طیب و قوانین و استاندارها به دبیرخانه این همایش  ارسال کنند.

   

  همایش بین‌المللی «غذای طیب» با مشارکت موسسه علوم و صنایع غذایی، موسسه کیفیت رضوی، پژوهشکده علوم فناوری مواد غذایی جهاددانشگاهی خراسان رضوی و تعدادی از دانشگاه‌ها و مراکز علمی سراسر کشور 18  و 19 خرداد 1401 برگزار می‌شود.

   

  ارائه آخرین دستاوردهای علمی و راهکارهای عملی به بخش‌های اجرایی مربوطه از طریق تبادل آرا اندیشمندان، پژوهشگران و مدیران سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در داخل و خارج از کشور مهم‌ترین هدف برگزاری این همایش است.

   

  شایان ذکر است؛ با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می‌شود، کلیه مقالات پذیرش شده در این کنفرانس در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) و سیویلیکا (CIVILICA) نمایه خواهند شد، از این رو علاقه‌مندان به شرکت  می‌توانند مقالات خود را در این همایش ارائه کرده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده کنند.